Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
135 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 3250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
170 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
185 000 € 840 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
330 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 7
For Sale
350 000 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 2350 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
150 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
105 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.