Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
450 000 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
250 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.