Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
400 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Plot Area: 340 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
350 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
200 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 324 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 258 sq.m.
  • Plot Area: 85 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.