Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
850 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 384 sq.m.
  • Plot Area: 691 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 800 000 € 11 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
150 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 106 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
100 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
85 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.