Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
6 000 000 € 8 570 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 4550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
600 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 500 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1160 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
450 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1375 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
290 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
260 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 152 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
148 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 3 850 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
300 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 154 sq.m.
  • Plot Area: 262 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
370 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
50 000 € 590 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.