Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
800 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 7225 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
475 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
900 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
560 000 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 300 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 12
For Sale
96 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
230 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 204 sq.m.
  • Plot Area: 2023 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
195 000 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
400 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.