Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
100 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
530 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
250 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 374 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
130 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
700 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
95 000 € 560 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
289 000 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 179 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
35 000 € 450 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 138 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
35 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 143 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.