Compare properties

Property price in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
345 000 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1

Property prices in Greece - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 41828 objects.