Compare properties

Real Estate in Central Macedonia

Found 8550 listings:
For Sale
300 000 € 1 380 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 217 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
330 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
170 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 800 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 6
For Sale
220 000 € 850 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
540 000 € 3 000 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 701 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
160 000 € 1 000 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3