Compare properties

Real Estate in Central Macedonia

Found 8550 listings:
For Sale
160 000 € 4 000 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 4450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
320 000 € 2 290 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
245 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
180 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
350 000 € 1 840 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 190 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2