Compare properties

Real Estate in Central Macedonia

Found 8550 listings:
For Sale
88 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
80 000 € 820 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
410 000 € 2 050 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
90 000 € 1 500 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
47 000 € 1 040 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 000 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
80 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
60 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1