Compare properties

Apartment at the seaside in Israel, Netanya, 242 sq.m. For Sale

Netanya, Israel
1 197 400 €
4 950 € / sq.m.
Apartment at the seaside in Israel, Netanya, 242 sq.m.
Apartment at the seaside in Israel, Netanya, 242 sq.m.
Apartment at the seaside in Israel, Netanya, 242 sq.m.
Apartment at the seaside in Israel, Netanya, 242 sq.m.
Apartment at the seaside in Israel, Netanya, 242 sq.m.
Apartment at the seaside in Israel, Netanya, 242 sq.m.
  • Area: 242 sq.m.
  • Storey: 17
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 6

Description

Details

  • Location types: at the seaside

Features

Location

Request object's relevance