Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
350 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
770 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
365 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 274 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 350 000 € 6 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 715 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
590 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
980 000 € 2 580 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
550 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 490 000 € 4 970 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3