Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
220 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 15700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
4 500 000 € 6 920 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
2 000 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 2 hectares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5