Compare properties

Real estate in Latvia on the map

Found 2923 listings:
For Sale
119 900 €
  • Storey: 2
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 1
For Sale
115 100 €
  • Storey: 3
  • Storeys count: 5
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 166 000 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 2454 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 2
For Sale
1 761 300 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 3
For Sale
1 503 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 3168 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 2
For Sale
1 174 200 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1927 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 3
For Sale
1 996 100 € 540 € / sq.m.
  • Area: 3692 sq.m.
  • Plot Area: 1533 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 5
For Sale
2 348 400 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 2

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.