Compare properties

Property price in Latvia

Found 2923 listings:
For Sale
573 900 € 6 380 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storey: 4
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 2
For Sale
314 200 €
  • Storey: 4
  • Storeys count: 6

Property prices in Latvia - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 2923 objects.