Compare properties

Real Estate in Montenegro

Found 5184 listings:
For Sale
90 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 47 sq.m.
  • Storey: 5
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
60 000 € 1 540 € / sq.m.

Cozy flat, Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro

Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro Details
  • Area: 39 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
50 000 € 1 350 € / sq.m.

Cozy flat, Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro

Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro Details
  • Area: 37 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
191 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Storey: 5
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
230 000 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
200 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 2 670 € / sq.m.

Cozy flat, Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro

Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro Details
  • Area: 45 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
91 200 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 48 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
48 000 € 1 370 € / sq.m.

Cozy flat, Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro

Herceg-Novi, Herceg Novi, Montenegro Details
  • Area: 35 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1