Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
165 400 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
186 600 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 193 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
353 800 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
147 300 € 730 € / sq.m.
  • Area: 202 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
67 300 € 840 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
89 600 € 900 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 2