Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
99 000 € 1 340 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 93
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 3
For Sale
1 350 000 € 7 710 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
115 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 46 sq.m.
  • Plot Area: 257 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
370 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 500 000 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
110 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
160 000 € 2 290 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
2 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
Price on request
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 5800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
3 500 000 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 751 sq.m.
  • Plot Area: 1077 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 300 000 € 2 990 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
130 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
480 000 € 2 300 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 209 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1