Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
800 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
850 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
970 000 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
290 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
300 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 2050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
650 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
850 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 314 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
330 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
160 000 € 1 010 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 340 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
230 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3