Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
380 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
76 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
180 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 700 000 € 7 340 € / sq.m.
  • Area: 504 sq.m.
  • Plot Area: 1324 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
600 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
480 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 274 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
680 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 2228 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
350 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
320 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
295 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1950 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3