Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
160 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
800 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
350 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 3287 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
500 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 179 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
75 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 346 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
90 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
160 000 € 1 140 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
220 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
362 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Plot Area: 614 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4