Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 1
For Sale
920 000 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 245 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
600 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
850 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
950 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 378 sq.m.
  • Plot Area: 1077 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 750 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 5830 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 995 000 € 5 050 € / sq.m.
  • Area: 1385 sq.m.
  • Plot Area: 4503 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 9
For Sale
3 600 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 1306 sq.m.
  • Plot Area: 3355 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 12
For Sale
6 500 000 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 2576 sq.m.
  • Plot Area: 8954 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 9
For Sale
105 900 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
635 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 800 000 € 6 400 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
289 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
82 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 52 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
89 500 € 970 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 55 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
130 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 37 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
82 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
185 000 € 1 700 € / sq.m.

Bungalow, Eparchia Pafou, Republic of Cyprus

Eparchia Pafou, Republic of Cyprus Details
  • Area: 109 sq.m.
  • Plot Area: 289 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2