Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
2 600 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 635 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
60 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
250 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
565 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 540 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
440 000 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
85 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
240 000 € 2 290 € / sq.m.

Other Central Macedonia, Greece

Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 176 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
650 000 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
750 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 4100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1