Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
188 100 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 45 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 900 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 106 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
215 300 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
493 400 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Plot Area: 38 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
200 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 79 sq.m.
  • Plot Area: 13 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
175 100 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
164 500 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
183 400 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
235 500 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 24 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
189 200 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
188 100 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
223 600 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 477 800 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1665 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
272 200 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2