Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
283 200 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 113 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
884 900 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 2158 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 899 500 € 20 270 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Plot Area: 881 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 014 600 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 1329 sq.m.
  • Plot Area: 32000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 424 600 € 5 760 € / sq.m.
  • Area: 768 sq.m.
  • Plot Area: 1492 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 365 600 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 1500 sq.m.
  • Plot Area: 2008 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 011 700 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 3164 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 244 700 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 742 sq.m.
  • Plot Area: 5400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 353 900 € 6 730 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 5