Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 025 000 € 6 750 € / sq.m.

Fabulous villa, Ciutadella, Balearic Islands, Spain

Ciutadella, Balearic Islands, Spain Details
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 975 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
495 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 7318 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
750 000 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 606 sq.m.
  • Plot Area: 2475 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
795 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
999 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1508 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
550 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 7 170 € / sq.m.
  • Area: 307 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
580 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
800 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
500 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
600 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 303 sq.m.
  • Plot Area: 873 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 500 000 € 5 830 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 385 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 1237 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4