Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 280 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 218 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 050 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
61 600 € 210 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 954 400 €

Villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Plot Area: 110000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
438 300 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
157 500 € 700 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
177 700 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 2