Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 687 700 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 073 600 € 6 470 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 793 400 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 967 900 € 4 480 € / sq.m.
  • Area: 663 sq.m.
  • Plot Area: 1001 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 745 800 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
814 700 €
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 793 400 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 475 sq.m.
  • Plot Area: 754 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
227 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 433 500 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 820 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 909 700 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 516 sq.m.
  • Plot Area: 1167 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
7 565 300 € 7 410 € / sq.m.
  • Area: 1021 sq.m.
  • Plot Area: 2454 sq.m.
  • Bedrooms: 6