Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
552 700 €

Apartment, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
989 100 € 5 210 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 559 200 € 4 590 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 390 500 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1205 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
296 700 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
176 300 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 79 sq.m.
  • Plot Area: 3 sq.m.
  • Bedrooms: 2