Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
799 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
545 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
145 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
212 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
799 000 €
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
695 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
574 300 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 345 sq.m.
  • Plot Area: 782 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2