Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 396 300 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 384 sq.m.
  • Plot Area: 1403 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
171 600 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
153 800 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 46 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
171 600 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 45 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
176 300 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 79 sq.m.
  • Plot Area: 3 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
296 700 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
559 700 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 77100 sq.m.
  • Bedrooms: 5