Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
9 321 200 € 10 390 € / sq.m.
  • Area: 897 sq.m.
  • Plot Area: 2692 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
585 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
597 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 259 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 7
For Sale
335 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
6 500 000 € 13 540 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 796 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
600 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
32 500 € 410 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storey: 4
  • Storeys count: 5
  • Bedrooms: 3