Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
257 400 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Plot Area: 14 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
349 100 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
223 600 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
898 100 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
163 200 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 3 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
184 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
177 400 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
176 300 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 71 sq.m.
  • Plot Area: 38 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
268 600 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
188 500 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
213 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
160 000 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1