Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
200 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
164 500 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
184 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
175 100 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
132 500 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
177 500 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
182 200 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
247 300 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 13 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
189 200 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
85 200 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 2