Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
14 000 000 € 7 570 € / sq.m.
  • Area: 1850 sq.m.
  • Plot Area: 5750 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
990 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 590 000 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1539 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 100 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 995 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 000 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 395 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 359 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
7 500 000 € 8 720 € / sq.m.
  • Area: 860 sq.m.
  • Plot Area: 1676 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
950 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1046 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 495 000 € 7 840 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 1037 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6