Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
436 300 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 807 900 € 8 200 € / sq.m.
  • Area: 708 sq.m.
  • Plot Area: 1961 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 677 000 € 6 740 € / sq.m.
  • Area: 397 sq.m.
  • Plot Area: 2311 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
838 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 324 sq.m.
  • Plot Area: 925 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
721 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 920 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 793 400 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 1038 sq.m.
  • Plot Area: 1605 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 163 900 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 797 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 687 700 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 073 600 € 6 470 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5