Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 700 000 € 7 610 € / sq.m.
  • Area: 355 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 950 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 850 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 434 sq.m.
  • Plot Area: 1434 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 900 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 250 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 3061 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
570 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 446 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
875 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
979 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
900 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
549 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 815 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 300 000 € 6 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
340 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 880 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
375 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 995 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 600 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 100 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 10000 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2