Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
88 900 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
105 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
85 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
123 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
105 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 625 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 250 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 553 sq.m.
  • Plot Area: 1531 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
580 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
975 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
2 990 000 € 10 310 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 100 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 7
For Sale
2 200 000 € 6 880 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 200 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
2 000 000 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1720 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 890 000 € 5 910 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
1 800 000 € 11 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 390 000 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 834 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
950 000 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 9 250 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1