Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 106 300 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 391 600 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 541 600 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 822 sq.m.
  • Plot Area: 1740 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
465 800 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 445 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 599 800 € 5 950 € / sq.m.
  • Area: 773 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 096 100 € 3 110 € / sq.m.
  • Area: 674 sq.m.
  • Plot Area: 1564 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 740 900 € 5 360 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 911 300 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 780 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 816 600 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 1730 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 6
For Sale
174 700 € 1 750 € / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
733 600 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
168 900 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 670 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 244 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
174 700 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 541 600 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 4085 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
570 600 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1375 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 746 800 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 4