Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 390 500 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1205 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 559 200 € 4 590 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
989 100 € 5 210 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
581 800 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 665 900 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 764 300 € 7 270 € / sq.m.
  • Area: 793 sq.m.
  • Plot Area: 2033 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
430 900 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3