Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
206 100 € 1 330 € / sq.m.

Bungalow, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
214 900 € 1 220 € / sq.m.

Bungalow, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
64 000 € 910 € / sq.m.

Bungalow, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
For Sale
278 400 € 2 080 € / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
697 500 € 8 720 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storey: 10
  • Storeys count: 25
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 080 300 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 466 sq.m.
  • Plot Area: 519 sq.m.
  • Bedrooms: 6