Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 900 000 € 5 780 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 5315 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 500 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 1539 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 500 000 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 721 sq.m.
  • Plot Area: 5718 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 750 000 € 4 160 € / sq.m.
  • Area: 902 sq.m.
  • Plot Area: 1435 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 200 000 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 675 sq.m.
  • Plot Area: 1485 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 850 000 € 4 690 € / sq.m.
  • Area: 821 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 100 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 915 sq.m.
  • Plot Area: 1775 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 300 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 251 sq.m.
  • Plot Area: 1146 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
865 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 900 000 € 6 500 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 1037 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 295 000 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1047 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 450 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 2020 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
17 500 000 € 9 720 € / sq.m.
  • Area: 1800 sq.m.
  • Plot Area: 6580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
560 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 562 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
590 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 1144 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
550 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 389 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Rooms: 8