Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 400 000 € 8 040 € / sq.m.
  • Area: 423 sq.m.
  • Plot Area: 1398 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
600 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
252 000 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
231 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
450 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
485 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
220 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
134 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 96 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
133 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
930 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 688 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
790 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 242 sq.m.
  • Plot Area: 507 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 100 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 450 000 € 7 160 € / sq.m.
  • Area: 342 sq.m.
  • Plot Area: 1555 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
995 000 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 16100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 900 000 € 7 330 € / sq.m.
  • Area: 532 sq.m.
  • Plot Area: 1132 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 200 000 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 629 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 862 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 6 870 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 765 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 379 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3