Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
760 000 €

Villa, Cambrils, Catalunya, Spain

Cambrils, Catalunya, Spain Details
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 508 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Plot Area: 1222 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
550 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
550 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
800 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 950 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
999 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1508 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
650 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
540 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3