Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 280 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 218 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 750 000 € 6 170 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 4942 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 595 000 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 2250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 700 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 948 sq.m.
  • Plot Area: 1693 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7