Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
306 868 000 ₽ 648 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 473 sq.m.
  • Plot Area: 1091 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
148 567 000 ₽ 309 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
604 515 000 ₽ 401 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 1504 sq.m.
  • Plot Area: 3007 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
604 515 000 ₽ 549 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
537 916 000 ₽ 530 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 1015 sq.m.
  • Plot Area: 4591 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
399 595 000 ₽ 391 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 1022 sq.m.
  • Plot Area: 2289 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
461 071 000 ₽
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
55 841 000 ₽ 349 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3