Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 595 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 300 000 € 9 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 295 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 850 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 434 sq.m.
  • Plot Area: 1434 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 900 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 250 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 3061 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
570 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 446 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
875 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
979 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 800 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 860 000 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
319 900 €
  • Plot Area: 200 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 995 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 600 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 100 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 10000 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2