Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 339 200 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
678 900 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 678 400 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 746 800 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
697 500 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 164 500 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 455 600 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 506 sq.m.
  • Plot Area: 3900 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 711 800 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1141 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 425 100 € 9 030 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 1234 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 106 300 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 391 600 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 541 600 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 822 sq.m.
  • Plot Area: 1740 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
208 400 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 212 600 € 4 920 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1949 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 374 100 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 740 900 € 5 360 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 911 300 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 780 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5