Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
955 700 € 6 500 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
619 400 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 897 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
3 952 700 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 961 sq.m.
  • Plot Area: 3019 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 758 100 € 7 550 € / sq.m.
  • Area: 233 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 946 800 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 528 sq.m.
  • Plot Area: 1016 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
706 800 € 4 870 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 390 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
648 900 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 759 sq.m.
  • Bedrooms: 4